Specjalista ds. planowania produkcji

ALKAZ Plastics

Bydgoszcz

2016-08-04

Nasza działalność skupia się na projektowaniu, konstruowaniu i wytwarzaniu form wtryskowych oraz przetwórstwie tworzyw sztucznych. Detale z tworzyw sztucznych produkujemy w oparciu o formy wtryskowe wyprodukowane przez naszą Firmę oraz powierzone przez Klientów. Każdy etap produkcyjny realizowany jest pod czujnym okiem doświadczonej kadry inżynierskiej.

Miejsce pracy: Olsztyn
Nr referencyjny: PP/kwie/2016

Obowiązki:

- Specjalista ds. planowania produkcji przygotowuje szczegółowy plan produkcji na poszczególne zmiany produkcyjne z uwzględnieniem dostępności materiałów zapewniającej ciągłość procesu produkcyjnego.

- Wyznacza czas oraz kolejność realizacji zleceń produkcyjnych w celu zapewnienia terminowości dostaw wyrobów do Klienta przy optymalnym koszcie.

- Potwierdza i ustala terminy dostaw dla zamówień spływających od naszych Klientów.

- Sporządza raporty realizacji produkcji do Szefa Produkcji oraz organizuje dostawę wyrobów na czas do Klienta

- Zapewnia zgodność zapasu wyrobów gotowych i produkcji w toku odpowiednio założonych wytycznych

Wymagania:

- Potwierdzone doświadczenie w planowaniu produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych lub pokrewne wskazujące na rozumienie specyfiki tej produkcji

- Umiejętność tworzenia narzędzi wspierających proces planowania produkcji (np. makra, bazy danych, itd.)

- Wykształcenie wyższe techniczne lub inne odpowiadające profilowi stanowiska

- Płynna komunikacja w j. angielskim

- Solidność, zaangażowanie, kreatywność

- Zorientowanie na cel i rozwiązywanie problemów

- Samodzielność  w działaniu i bardzo dobra  organizacja pracy własnej

- Optymistyczne nastawienie

- Umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy oraz pracy w zespole

Oferujemy:

- pracę w Firmie inspirującej do ciągłego rozwoju zawodowego

- gromadzenie doświadczeń w międzynarodowym środowisku

- pracę w kreatywnym, otwartym i pełnym wzajemnego szacunku środowisku

- atrakcyjne wynagro adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników

- umowę o pracę

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77575 ofert pracy. Sprawdź!