PIELEGNIARKA/PIELEGNIARZ

Artifex Personaldienstaleistungen GmbH&Co. KG

Regensburg

2016-10-18

Artifex poszukuje Pielegniarki / Pielegniarzy!

Praca głównie w domach spokojnej starości, a po zdobyciu doświadczenia i uznaniu kwalifikacji także w szpitalach i klinikach. Słaba znajomość języka niemieckiego nie stanowi przeszkody w zatrudnieniu – naszym pracownikom oferujemy bezpłatne kursy językowe.

Wymagania:

  • Wyksztalcenie kierunkowe pielegniarskie: dyplom magisterski lub licencjacki; dyplom pielegniarki (wymagane doswiadczenie zawodowe),
  • Gotowosc podjecia pracy w trybie zmianowym
  • Elastycznosc i chec podjecia nowych wyzwan

Oferujemy:

  • Umowe o pracę na czas nieokreślony
  • Bezpłatny kurs języka niemieckiego
  • Pomoc w uznaniu dyplomu
  • Wynagrodzenie zgodne z niemieckim ukladem zbiorowym

Zakres obowiązków:

  • Podawanie posilków
  • Wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych,
  • Wspieranie aktywności ruchowej pacjentów,
  • Kontakt z bliskimi pacjentów
  • Podawanie lekarstw zgodnie z dokumentacja,
  • Kontrola wagi pacjenta, mierzenie ciśnienia, temperatury, poziomu cukru we krwi,
  • Podlączanie kroplówek i wykonywanie zastrzyków,
  • Przygotowanie pacjentów przed badaniem lekarskim,
  • Prowadzenie dokumentacji

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres:

Artifex-Personaldienstleistung GmbH&Co.KG

Agnieszka Pusch

Weißenburgstraße 49

93055 Regensburg

E-mail: APLIKUJ