Magazynier

WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa

2016-09-26

Magazynier
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Praca w systemie 2- zmianowym
  • Wydawanie towaru
  • Przyjmowanie dostaw
  • Prowadzenie ewidencji magazynowej

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składowania)
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Mile widziane uprawnienia do wymiany butli gazowych
  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Punktualność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej i prężnie rozwijającej się firmie
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Willson & Brown-WB Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej Willson & Brown-WB Sp. z o.o. S.K.A. w Warszawie) oraz innych firm współpracujących w procesie rekrutacji z „Willson&Brown – WB sp. z o.o. Sp.k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 i Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75976 ofert pracy. Sprawdź!