Pracownik biura podróży ze znajomością j. niemieckiego, francuskiego

CEE Experts

Łódź

2016-09-14

Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji od lat rozwijającej się dynamicznie na polskim rynku, poszukujemy otwartych na nowe doświadczenia kandydatów ze znajomością języków obcych.

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie ofert, aktualizacja i uzupełnianie wiedzy na ich temat;

- korespondencja z klientami;

- udział w działaniach promocyjnych;

- praca z klientem zagranicznym;

Wymagania:

- wykształcenie wyższe;

- bardzo dobra znajomość języka: niemieckiego lub francuskiego;

- dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca komunikację);

- dobra znajomość pakietu MS Office;

- komunikatywność i nastawienie sprzedażowe;

- wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

- kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy;

- możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansu w strukturach firmy;

- zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku;

- pracę w młodym, dynamicznym zespole;

- atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie cv.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami