Programista php

AFS Software S.A

Kraków

2016-11-22

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma programistyczna poszukuje programistów do rozwoju i utrzymania aplikacji webowych wspierających procesy biznesowe i rozwiązania dedykowane klientom.

Mile widziane:

- znajomość pisania unit testów
- znajomość narzędzi GIT, SVN
- doświadczenie pracy w metodologii SCRUM
- znajomość zagadnień związanych z warstwą prezentacji

- doświadczenie w realizacji dużych systemów, platform internetowych

Zapewniamy:
- możliwość udziału w ciekawych projektach
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło, B2B
- sympatyczną atmosferę

Wymagania

- doświadczenie na stanowisku Programisty PHP lub analogicznym
- dobra znajomość języka PHP 5+ (programowanie obiektowe) oraz bazy danych MySQL, PostgreSQL
- znajomość technologii JavaScript (jQuery), HTML oraz CSS (mile widziana znajomość Ajax)
- język angielski na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną i komunikację z członkami zespołu
- dobra znajomość baz danych

- praktyczna znajomość wzorców projektowych

- umiejętność zachowania dobrych praktyk programistycznych i projektowych

- doświadczenie w pracy grupowej, umiejętność praktycznego wykorzystania narzędzi do pracy grupowej

- doświadczenie w realizacji aplikacji webowych

- zaangażowanie w codzienną pracę

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100513 ofert pracy. Sprawdź!