Specjalista ds. Sprzedaży

AFS Software S.A

Kraków

2016-11-22

AFS Software to jedna ze spółek w dużej grupie kapitałowej, specjalizująca się w projektach z zakresu e-commerce (sklepy internetowe, platformy zakupowe) a także projektach w zakresie oprogramowania dedykowanego, modelowania 3D, grafiki i animacji. www.hi4design.pl

Opis stanowiska pracy

Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy:
- telefoniczna i bezpośrednia sprzedaż produktów oraz usług świadczonych przez firmę
- realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
- obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych Klientów z bazy danych
- opieka i obsługa posprzedażowa Klientów

Oferujemy
- wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
- wdrożenie pracownika do pracy - szkolenie wstępne
- pracę od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach (8:00 – 16:30)
- niezbędne narzędzia pracy – komputer,telefon, baza firm do obsługi
- szkolenia produktowe i podnoszące umiejętności sprzedażowe
- realne możliwości rozwoju i awansu w strukturze firmy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia jako telemarketer, telesprzedawca w call center, sprzedawca telefoniczny lub przedstawiciel handlowy
- wysokich umiejętności interpersonalnych
- umiejętności sprzedażowych – umiejętności prezentacji i budowania skutecznej argumentacji handlowej
- nastawienia na realizację wyznaczonych celów sprzedażowych, wysokiej determinacji w działaniu
- mile widziane - doświadczenie w sprzedaży produktów reklamowych lub oprogramowania dla firm.