Elektryk

Andrewex

Cierpice

2016-11-09

Prywatne przedsiębiorstwo produkcji drzewnej

ANDREWEX SP. Z O.O.

w CIERPICACH k/Torunia

poszukuje pracownika na stanowisko:

ELEKTRYK

Zakres obowiązków:

  • Przebudowa i wykonywanie instalacji elektrycznych
  • Konserwowanie, wykrywanie i usuwanie uszkodzeń instalacji i maszyn
  • Diagnozowanie stanu technicznego silników elektrycznych
  • Przeprowadzanie remontów maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie drobnych prac montersko-ślusarskich

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, preferowane techniczne o profilu elektrycznym
  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu w zakładzie przemysłowym
  • Uprawnienia SEP (mile widziane eksploatacja do 15 kV ) + uprawnienia kontrolno-pomiarowe
  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność i sumienność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w renomowanej firmie będącej liderem w branży drzewnej
  • Pełną wyzwań pracę w młodym zespole
  • Miłą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu