Specjalista ds Marketingu

AFS Software S.A

Kraków

2016-11-22

AFS Software to jedna ze spółek w dużej grupie kapitałowej, specjalizująca się w projektach z zakresu e-commerce (sklepy internetowe, platformy zakupowe) a także projektach w zakresie oprogramowania dedykowanego, modelowania 3D, grafiki i animacji. W ramach obecnie prowadzonych projektów szukamy mniej lub bardziej doświadczonych pasjonatów marketingu, e-commerce, sprzedaży i pracy w warunkach metodologii Scrum/Agile.

Wymagania:

· Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (marketingowiec, specjalista ds. marketingu, specjalista e-commerce, Product/Brand Manager lub podobne)

· Znajomość podstawowych narzędzi marketingu

· Znajomość i doświadczenie w prowadzeniu kampanii w mediach społecznościowych

· Znajomość nowych technologii i trendów na rynku interaktywnym, w szczególności oprogramowania (software development), grafiki i animacji

· Znajomość zagadnień związanych z marketingiem internetowym

· Umiejętność pracy pod presją czasu, nadzór nad budżetem, kontrola czasu pracy zespołu

· Wiedza z zakresu technologii mobilnych

· Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Zakres obowiązków

· Planowanie i budowa strategii marketingowej/PR na poszczególnych produktów i usług spółki,

· Budowanie społeczności IT w ramach wydarzeń branżowych: konferencje, spotkania grup zainteresowań, w tym organizacja i promowanie obecności produktów AFS na wybranych wydarzeniach - stoisko, materiały, konkursy, social media, newslettery,

· Tworzenie i zamieszczanie atrakcyjnej treści dla kanałów cyfrowych, w tym social media, newsletterów i blogów oraz tradycyjnych (BTL, outdoor, prasa)

· Tworzenie materiałów promocyjnych, informacyjnych, materiałów brand (video, oficjalna dokumentacja produktu, ulotki informacyjne, katalogi produktowe)

· Nadzór i opieka merytoryczna nad zawartością serwisów i stron internetowych produktów

· Ścisła współpraca z działami produkcji, grafikami, programistami i poszczególnymi Brand Managerami

Oferujemy

· Ciekawe wyzwanie, obejmujące wiele różnych projektów (oprogramowanie do zarządzania projektami, usługi graficzne, tworzenie video i animacji, sklep e-commerce)

· Realny wpływ na kształt tworzonej komunikacji, dzięki płaskiej strukturze odpowiedzialności

· Budżet na działania marketingowe w ramach danych grup produktów

· Pakiet premii w ramach realizacji dodatkowych zadań w realizowanych projektach (MBO)

· Szkolenia techniczne i produktowe w zakresie najnowszych technologii IT

· Elastyczne warunki zatrudnienia – umowa o pracę / kontrakt B2B

· Bezpłatne miejsce parkingowe

CV wystarczy. A o swoich pasjach i dlaczego chcesz u nas pracować lepiej opowiedz nam na spotkaniu.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100404 ofert pracy. Sprawdź!