Przedstawiciel handlowy - praca dorywcza

Optymedia Sp. z o.o.

Wrocław

2016-09-22

Miejsce pracy: Wrocław

Optymedia Sp. z o.o. d kilkunastu lat prowadzi działalność związaną z promocją ofert nieruchomości. Jesteśmy wydawcą ogólnopolskiego portalu nieruchomosci.com.pl oraz sprawdzonych i uznanych na rynku wydawnictw drukowanych – Atlasu Inwestycji Mieszkaniowych oraz Katalogu Mieszkań i Domów. W związku z dynamicznym rozwojem produktów szukamy osób chętnych do współpracy przy realizacji naszego projektu.

 Zadania:

• pozyskiwanie nowych punktów kolportażu naszego wydawnictwa na podstawie istniejącej, przygotowanej bazy;

• samodzielne poszukiwanie nowych potencjalnych punktów dystrybucji.

 Wymagania:

• otwartość i komunikatywność,

• dobra organizacja pracy, samodzielność,

• nastawienie na realizację wyznaczonych celów,

• dobra prezencja,

• status studenta,

• mile widziane prawo jazdy kat. B,

 Oferujemy:

• elastyczne godziny pracy – oferta przeznaczona także dla studentów studiów dziennych,

• przeszkolenie oraz wsparcie doświadczonego zespołu,

• atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od czasu poświęconego na pracę,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV  na adres: APLIKUJ

Prosimy podać w tytule maila: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - praca dorywcza

 Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie

danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji

procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych

Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99197 ofert pracy. Sprawdź!