Office Specialist

NEW LIFE

Bielsko-Biała

2016-12-02

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Telefoniczna obsługa biura, właściwe delegowanie zapytań klientów

- przygotowywanie prostych wycen,

- prowadzenie i aktualizacja rejestru ofert handlowych,

- monitorowanie realizacji zamówień.

- współpraca i przygotowywanie ofert handlowych,

- przygotowanie dokumentów,

- prowadzenie korespondencji z klientami.

- przyjmowanie i prowadzenie rejestru reklamacji.

- przyjmowanie zgłoszeń serwisowych, pomoc w planowaniu kalendarza wizyt serwisowych.

- badanie satysfakcji klienta.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

- Wykształcenia min. średniego,

- Umiejętności analitycznego myślenia;

- Umiejętności organizacji własnego czasu;

- Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów;

- Odpowiedzialności, sumienność, dokładność i zaangażowanie;

- Umiejętności pracy w zespole;

- Wysokiej kultura osobista,

- Dyspozycyjności

OFERUJEMY:

- Możliwość rozwoju zawodowego.

- Możliwość pracy z prestiżowymi i rozpoznawalnymi produktami.

- Atrakcyjny system wynagradzania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!