Telefoniczny Doradca Klienta

NEW LIFE

Bielsko-Biała

2016-12-02

Call i contact center, poszukuje kandydatów na stanowisko:

(miejsce pracy: Bielsko-Biała)

Wymagamy:

- zaangażowania w powierzone zadania oraz chęci pogłębiania wiedzy w dziedzinie sprzedaży,

- umiejętności komunikacyjnych oraz sprzedażowych,

- znajomość obsługi komputera,

- dyspozycyjności

Obowiązki:

- telefoniczny kontakt z klientem biznesowym i indywidualnym,

- przedstawianie aktualnych ofert handlowych,

- dbanie o dochowanie wysokich standardów obsługi i komunikacji z Klientem.

Oferujemy:

- możliwość zdobywania uniwersalnego doświadczenia w wiodącej na rynku firmie,

- podstawę i prowizje za osiągane wyniki sprzedażowe oraz dodatkowe premie za sukcesy indywidualne lub zespołowe,

- profesjonalne przygotowanie do pełnienia obowiązków oraz opiekę trenerską przez cały czas pracy,

- szkolenia i warsztaty,

- atmosferę współpracy sprzyjającą zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

Dołącz do zespołu!