Asystent/-ka Działu Handlowego

Look For Staff Pro

Warszawa

2016-10-27

Firma Look For Staff PRO, obecnie dla swojego Klienta, firmy działającej w sektorze usług business travel, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ADH/10/2016

Obowiązki:
- bieżące wsparcie pracy działu handlowego
- przygotowywanie raportów
- przygotowanie i archiwizacja dokumentacji i umów współpracy
- wykonywanie zadań administracyjnych
- rozpatrywanie i realizacja reklamacji
- obsługa centrali telefonicznej

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
- wykształcenie wyższe (ewentualnie w trakcie studiów)
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość programów pakietu MS Office
- dokładność i skrupulatność
- komunikatywność i wysoka kultura osobista
- mile widziane doświadczenie w hotelu, biurze podróży itp.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV z nr ref. ADHBT/10/2016 na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99750 ofert pracy. Sprawdź!