Project Manager

ALKAZ Plastics

Olsztyn

2016-08-04

Nasza działalność skupia się na projektowaniu, konstruowaniu i wytwarzaniu form wtryskowych oraz przetwórstwie tworzyw sztucznych. Detale z tworzyw sztucznych produkujemy w oparciu o formy wtryskowe wyprodukowane przez naszą Firmę oraz powierzone przez Klientów. Każdy etap produkcyjny realizowany jest pod czujnym okiem doświadczonej kadry inżynierskiej.

Miejsce pracy: Olsztyn
Nr referencyjny: PM/04/2016

Obowiązki:

- kompleksowa obsługa Klientów zagranicznych i krajowych

- przygotowywanie ofert cenowych dla Klientów

- budowanie pozytywnych i trwałych relacji z Klientami

Wymagania:

- biegła znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

- wyskowie zdolności interpersonalne i analityczne

- bardzo dobra organizacja pracy własnej i w zespole

- wysoka motywacja

- wykształcenie wyższe

Oferujemy:

- pracę w Firmie inspirującej do ciągłego rozwoju zawodowego

- gromadzenie doświadczeń w międzynarodowym środowisku

- pracę w kreatywnym, otwartym i pełnym wzajemnego szacunku środowisku

- umowę o pracę

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77136 ofert pracy. Sprawdź!