Magazynier/Wózkowy

Drabest Sp. z o.o.

Mników

2016-12-01

     Miejsce Pracy: Mników (okolice Krakowa)

Nr ref. M/1/XII/2016

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru na podstawie dokumentów magazynowych,
  • kontrolowanie zgodności dokumentów ze stanem faktycznym ,
  • bieżące monitorowanie stanów magazynowych,
  • utrzymywanie porządku i czystości w magazynie,
  • przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji wewnątrz-firmowej,
  • załadowywanie i rozładowywanie oraz nadzór nad załadunkiem i wyładunkiem pojazdu,
  • wykonywanie prac magazynowych,
  • dbanie o ład i porządek w miejscu pracy.

 Oczekiwania:

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • wiedza z zakresu gospodarki magazynowej,
  • uczciwość, odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferta:

  • po okresie próbnym umowa o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • miła atmosfera pracy oraz możliwość rozwoju.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres email: APLIKUJ.

W tytule wiadomości proszę podać numer referencyjny M/1/XII/2016.

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883).”

DRABEST Sp. z. o. o.                                           www.drabest.pl

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100182 ofert pracy. Sprawdź!