Operator wózka widłowego - Koninko

Asistnet Work Group

Koninko

2016-09-02

Asistnet Work Group Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Koninko k. Poznania
ul. Magazynowa

Wymagania:

- Zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność,
- Chęć do pracy,
- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym ( 4-12/ 6-14/ 12-18/ 14-20/ 20 - 4 / 22-6
- Uprawnienia na wózek widłowy( warunek konieczny)
- Aktualne psychotesty ( mile widziane)

Zakres obowiązków:

- Załadunek i rozładunek towarów przy pomocy wózka widłowego,
- Weryfikacja poprawności przygotowanego towaru,
- Obsługa wózka widłowego.

Oferujemy:

- Praca w firmie znanego dostawcy usług logistycznych
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- Atrakcyjne wynagrodzenie od 2400 zł-2600 zł brutto/ mies
- Bogaty pakiet socjalny ( dopłaty do żywności, posiłki regeneracyjne, urlop stażowy)
- Po 4 miesiącach możliwość przejścia bezpośrednio do pracodawcy
- Miłą atmosferę w miejscu pracy.
- Szkolenia wewnątrzfirmowe specjalistyczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm).