Pomocnik operatora wytłaczarki

PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.

Rzeszów

2017-01-20

Professional Work Service sp. z o.o. (nr rej. 11666) jest nowoczesną agencją pośrednictwa pracy wyspecjalizowaną w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych.

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Rogoźnica (k. Rzeszowa)
Nr referencyjny: RZ/1603/PL/OW

Obowiązki:

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • napełnianie maszyn surowcem,
  • odbieranie wyrobów gotowych,
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy,
  • przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych

Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe (mile widziane wykształcenie średnie techniczne),
  • doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym,
  • samodzielność, operatywność i odpowiedzialność w pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność (praca w trybie 3 zmianowym)

Oferujemy:
  • ciekawą i stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV wraz z aktualnym zdjęciem.

W tytule wiadomości należy podać nr.ref. RZ/1603/PL/OW

APLIKACJE BEZ PODANEGO NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE!

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.praca-pws.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 80914 ofert pracy. Sprawdź!