Programista .NET

Aiut sp. z o.o.

Nysa

2016-09-14

Firma Aiut Sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach, od ponad dwudziestu lat realizuje innowacyjne projekty w obszarze automatyki, robotyki, telemetrii i systemów informatycznych dla przemysłu motoryzacyjnego, paliwowego, materiałów budowlanych, energetycznego i hutniczego w kraju oraz za granicą.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Nysa

Zakres obowiązków:

  • projektowanie rozwiązań dla Klientów oraz wpływ na dobór technologii
  • praca w zespołach tworzących  oprogramowanie w środowisku .NET
  • rozwijanie, utrzymywanie i optymalizacja istniejącego oprogramowania

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (lub studenci ostatnich lat studiów), mile widziane związane z informatyką
  • doświadczenie programistyczne (język C# w środowisku Visual Studio)
  • znajomość technologii związanych z platformą .NET, takich jak: WinForms, WCF, LINQ
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość MS Sharepoint, doświadczenie w budowie oprogramowania typu Business Intelligence w oparciu o MS SQL (Intergration Services, ETL)

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie  o międzynarodowym zasięgu, w gronie profesjonalistów
  • możliwe zagraniczne wyjazdy wdrożeniowe
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualnie zaprojektowaną ścieżkę kariery
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pełne wyzwań zadania dające możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia
  • stabilne warunki zatrudnienia i elastyczny czas pracy
  • pakiet opieki medycznej

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o aplikowanie poprzez link:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76565 ofert pracy. Sprawdź!