Kucharz zmianowy

Pałac w Paszkówce Zespół Hotelowo – Parkowy

Kraków

2016-12-16

Oddalony od zgiełku miasta Pałac w Paszkówce to kameralne, zaciszne miejsce w pobliżu najważniejszych atrakcji turystycznych i historycznych regionu małopolski. Piękne wnętrza, dzieła sztuki, zabytkowy park grabów zapewniają niesamowitą atmosferę w magicznej scenerii.

Do dyspozycji gości oddajemy 13 komnat pałacowych o standardzie **** i 26 pokoi hotelowych. Restauracja pałacowa serwuje gościom dania Tradycyjnej Kuchni Dworskiej. W sezonie letnim dania serwujemy także w parku, gdzie nasi goście mogą usiąść w cieniu pod drzewem, w słońcu lub odpocząć na miękkim kocu.

Pałac w Paszkówce to także konferencje i wspaniałe wesela w salach bankietowych, w ogrodach pałacowych oraz w plenerze

Miejsce pracy: Paszkówka

Obowiązki:

  • Przygotowywanie dań restauracyjnych wg przyjętych norm i receptur
  • Przygotowywanie wybranych dań przy Gościach
  • Współzarządzanie podległym zespołem
  • Współpraca z pozostałymi działami hotelu
  • Obsługa i pomoc w organizacji imprez okolicznościowych ( np. spotkania biznesowe, konferencje, wesela)
  • Utrzymanie w czystości w kuchni i magazynach
  • Udział w tworzeniu karty dań i receptur

Wymagania:

  • Uśmiech na co dzień
  • Staż pracy min. 2 lata
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Planowanie i realizacja produkcji wg planu
  • Łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Umowę o pracę/kontrakt
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość zakwaterowania

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 84020 ofert pracy. Sprawdź!