Tapicer - nauka zawodu

Fabryka Mebli Gala Collezione

Lisi Ogon

2016-11-22

Jesteśmy jednym z największych producentów mebli wypoczynkowych w Polsce – na naszych sofach, narożnikach i fotelach zasiadają tysiące rodzin w kraju i za granicą. Naszą ambicją jest tworzenie mebli pięknych, funkcjonalnych i wygodnych, a jednocześnie różnorodnych. Od 15 lat inspirujemy do życia w komforcie i tworzenia pięknej przestrzeni w swoim domu.

Obecnie w czterech zakładach produkcyjnych zatrudniamy ponad 700 pracowników – w tym fachowców w zakresie modelowania, tapicerowania, krojenia i szycia.  Aktualnie do naszego zakładu w Lisim Ogonie k. Bydgoszczy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 TAPICER - nauka zawodu

Miejsce pracy: Lisi Ogon k. Bydgoszczy

Zadania:

  • m.in. tapicerowanie prostych i drobnych elementów mebli, ubieranie i formowanie poduch

Oferujemy:

  • możliwość przyuczenia do zawodu dla osób bez doświadczenia w branży,
  • pracę w stabilnej organizacji, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • przyjazną atmosferę,
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  na adres:

lub dostarczenie do zakładu w Lisim Ogonie k. Bydgoszczy (Lisi Ogon 73)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fabrykę Mebli Gala Collezione Sp. z o.o. z siedzibą w Lisi Ogon 73 86-065 Łochowo zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 62474 ofert pracy. Sprawdź!