Monter i serwisant systemów przeciwsłonecznych

PPHU INTECH KRAKÓW

Kraków

2016-12-01

Firma INTECH poszukuje osób chętnych na stanowisko montażysty systemów przeciwsłonecznych.

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref.: PROD/KR/0644

Opis stanowiska:

- przeprowadzanie prac montażowych,

- rozładunki i załadunki towarów,

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- szkolenia w zakresie montażu oraz serwisu urządzeń,

- praca w profesjonalnym zespole,

- możliwość nawiązania długotrwałej współpracy,

- pełne wyposażenie.

Wymagane kwalifikacje:

•             umiejętności techniczne,

•             prawo jazdy kat. "B",

•             zdolności manualne,

•             umiejętności w zakresie automatyki,

•             obowiązkowe doświadczenie monterskie,

•             dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

•             dyspozycyjność i punktualność

•             umiejętność pracy w zespole,

•             uprawnienia elektryczne SEP,

•             doświadczenie w montażu stolarki pcv, aluminiowej, fasad.

 Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Zapytania oraz CV prosimy kierować na adres mail: APLIKUJ

Pozostajemy do dyspozycji pod nr tel. 12 634 11 96.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100921 ofert pracy. Sprawdź!