Programista PHP - Web Developer

Granos Group Sp z o.o.

Zielona Góra

2016-07-04

Wymagania:

  •     około roczne doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych lub aplikacji webowych
  •     dobra znajomość języka PHP
  •     dobra znajomość HTML5, CSS3, JS (Ajax, JQuery)
  •     doświadczenie w pracy z bazami danych (MySQL lub PostgreSQL)
  •     umiejętność stosowania praktyk w zakresie bezpieczeństwa aplikacji
  •     znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  •     doświadczenie w pracy z systemami firmy INSERT ( np. Subiekt GT, Subiekt GT Sfera Sello)

Zakres obowiązków

  •     rozwijanie i utrzymanie istniejących sklepów internetowych
  •     implementacja rozszerzeń dla backendu sklepów internetowych
  •     optymalizacja zapytań SQL
  •     znajomość narzędzi do wersjonowania kodu

Oferujemy:

  •     metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
  •     pracę na pełen etat, na miejscu w biurze
  •     przyjacielską atmosferę w fajnym zespole
  •     stałą pracę w stabilnej firmie
  •     atrakcyjne wynagrodzenie
  •     elastyczny czas pracy
  •     imprezy integracyjne, ekspres do kawy i wygodne krzesło

Praca od zaraz

CV prosimy wysyłać na adres APLIKUJ

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji 9 zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych osobowych z dnia
29.08.1997, dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76570 ofert pracy. Sprawdź!