Pracownik pomocniczy w drukarni

Partner Service

Kraków

2016-09-13

Partner Service to firma działająca na rynku human resources. Świadczymy usługi z zakresu pozyskiwania i zarządzania zasobami ludzkimi. Firma posiada Certyfikat wpisu do rejestru agencji zatrudnienia jako agencja pracy tymczasowej wydany przez Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej (Nr rejestru 624/3), agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (Nr rejestru 1068/1a), agencja doradztwa personalnego (Nr rejestru 1068/2).

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr referencyjny: D-P/K-ST/09-16

Opis stanowiska:
- prace pomocnicze na produkcji lub magazynie
- inne zlecone zadania
- praca od pon do pt w godzinach od 6.00 do 14.00

Oczekiwania:
- umiejętność pracy w zespole
- studenci lub uczniowie zaoczni mile widziani
- chęci do pracy

Oferujemy:
- pracę w charakterze pracownika pomocniczego
- umowa zlecenie
- możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności
- praca w miłej i przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77194 ofert pracy. Sprawdź!