Operator maszyn

WALSRODER CASINGS POLSKA SP. Z O.O.

Legnica

2016-11-08

Firma WALSRODER CASINGS POLSKA SP. Z O.O.

od ponad 20 lat działa na rynku polskim na rzecz niemieckiej firmy Walsroder Casings  GmbH – producenta osłonek Walsroder® znanych ze swojej jakości i powszechnie stosowanych na całym  świecie poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica/Legnickie Pole

Obowiązki:

  • obsługa maszyn w ramach procesu produkcyjnego
  • prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z procesem technologicznym
  • zapewnienie  wymaganej ilości i jakości produktów  na każdym etapie produkcji
  • praca zmianowa

Wymagania:
  • doświadczenie   w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę,
  • Pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę,
  • Karta uprawniającą  do korzystania  z aktywnego wypoczynku,
  • Uczestnictwo w szkoleniach rozwijających umiejętności i wiedzę

CV wraz listem motywacyjnym prosimy przesyłać :

Nowa Wieś Legnicka 107
59-241 Legnickie Pole

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).