Elektryk/Elektriker Niemcy

VIRTUS Personal GmbH

Landshut

2016-09-16

Wymagania:
-   Wyuczony zawód elektryk
-   komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Obowiązki:
- montaż instalacji elektrycznych; układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych); - diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów;

Oferujemy:
 -   Umowę o pracę u niemieckiego pracodawcy
-   Stabilne warunki zatrudnienia
-   Atrakcyjną stawkę godzinową
-   Dietę za każdy przepracowany dzień

-Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres E-mail:

Schönaustr. 33a
84036 Landshut
Tel.: +49 871 97109846
Fax: +49 871 97109848
Email: APLIKUJ

Zapraszamy na Naszą stronę www.virtus-personal.de oraz Facebooka

Virtus Personal GmbH w Landshut (Bawaria)

Jestesmy dobrze prosperujaca Firma na rynku niemieckim, posiadajaca wiele atrakcyjnych ofert zatrudnienia.

Tworzymy mlody internationalny zespol z charyzma i pasja dla naszej pracy.

Jestesmy komunikatywni , otwarci i chetnie oferujemy naszym pracownikom niezbedne  wsparcie w roznych jezykach oraz pomoc w rozwiazywaniu  urzedowych zagadnien.