Mechanik narzedziowy

Fahrner Network GmbH

Dingolfing

2016-09-02

Fahrner Network GmbH została założona w 2007 roku na podłożu spółki Fahrner Logistics Group, która może pochwalić się ponad 80-letnim doświadczeniem w dziedzinie logistyki. Jako dynamiczne i ustrukturyzowane przedsiębiorstwo w obszarze usług personalnych, jesteśmy kompetentnym partnerem kompleksowego doradztwa personalnego i indywidualnych rozwiązań, dostarczamy wykwalifikowanych pracowników tymczasowych i świadczymy profesjonalą obsługę pośrednictwa w obszarze przemysłu, rzemiosła, logistyki i gospodarki. Dzięki naszej współpracy z renomowanymi pracodawcami, oferujemy interesujące możliwości kariery na terenie  Niemiec w różnych dziedzinach, m.in. przemysłu/ techniki i handlu.

Fahrner Network GmbH niemiecka agencja pośrednictwa pracy poszukuje aktualnie dla renomowanego Klienta osób do pracy na stanowisko:

Mechanik narzędziowy
Numer referencyjny:
Branża: Przemysl
Miejsce Pracy: okolice Dingolfing

Obowiązki:

  • Przygotowywanie, montaż, demontaż narzędzi formujących (np. dla wytłaczarek)

  • Obsługa urządzeń, tj. wytłaczarki, prasy

  • Naprawa narzędzi,konserwacja i utrzymanie narzędzi, doskonalenie ich zastosowania,

  • Przygotowanie narzędzi do procesu produkcyjnego,

  • Wymiana narzędzi w prasach,

  • Analiza błedów oraz usuwanie zaistniałych błędów w trakcie produkcji

  • Pomoc przy uruchamianiu narzędzi i wykonywanie testów funkcjonalnych

  • Dokumentacja procesow produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie mechanik narzędziowy, idealne z dziedziny tłoczenia i techniki przetwarzania lub pokrewne (zawodowe bądź techniczne)

  • Minimum 1,5 roku doświadczenia zawodowego jako mechanik narzędziowy, mechanik technologii przetwarzania (głównie formowanie narzędzi, konserwacja i ich naprawa),

  • Wiedza z zakresu techniki przetwarzania, tłoczenia, jak również systemy narzędziowe (Werkzeug- Tooling- Systemen),

  • Wiedza z zakresu hydrauliki i pneaumatyki

  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego- WARUNEK KONIECZNY

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Mile widziane prawo jazdy, własny samochód

  • Chęć do szybkiego podjęcia pracy na stałe

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach na dłuższy okres czasu

  • Stałe i ciekawe miejsce pracy,stała umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie według taryfy BAP/DGB

  • Dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe

  • Możliwość kształcenia i rozwoju zawodowego oraz długotrwałej współpracy

  • Opiekę i wsparcie koordynatora

  • Zakwaterowanie

  • Duża szansa zatrudnienia bezpośrednio u klienta

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem numeru referencyjnego w tytule wiadomości (załączając CV w j. niemieckim oraz posiadane uprawnienia) na adres e-mail lub pocztą na poniższy adres:

Stauseestrasse 17
84130 Dingolfing

email: APLIKUJ

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pragniemy zwrócić uwagę, że dokumenty przesłane pocztą nie będą zwracane, lecz zniszczone zgodnie z obecnie obowiązującą polityką prywatności.