OPERATOR DTP

AMEET

Łódź

2016-09-21

Poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko

Miejsce pracy: Łódź

 PRACA TYLKO NA MIEJSCU

 WYMAGANIA:

  • znajomość procesów poligraficznych,
  • doświadczenie w branży poligraficznej lub wydawniczej,
  • biegła znajomość programów InDesign, QuarkXPress, Photoshop,
  • znajomość innych programów graficznych/obróbki 3D będzie dodatkowym atutem,
  • dokładność i terminowość,
  • wyczucie estetyki,
  • zaangażowanie oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość jęz. angielskiego mile widziana

OBOWIĄZKI:

  • skład i przygotowanie do druku książek oraz materiałów reklamowych,
  • projektowanie layoutów książek, ulotek, katalogów,
  • adaptacja projektów graficznych na potrzeby klientów,
  • kontrolowanie jakości technicznej materiałów graficznych wykorzystywanych w publikacjach

OFERUJEMY:

  • możliwość pracy nad projektami rozpoznawalnej marki, w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę w doświadczonym, międzynarodowym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!