Przedstawiciel handlowy

Alfa Elektro Sp. z o.o.

Kraków

2016-09-02

Alfa Elektro Sp. z o.o. sieć hurtowni elektrycznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Klientów;
  • Pozyskiwanie nowych Klientów;
  • Prowadzenie konsekwentnych działań sprzedażowych – spotkania z Klientami, prezentacja oferty, negocjowanie warunków sprzedaży;
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży;
  • Wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Samodzielność, inicjatywa i efektywność w działaniu;
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie;
  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole.

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i masz dar przekonywania, wyróżnia Cię optymizm i energia w działaniu – Aplikuj!

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV poprzez portal.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: "Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 833, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji w Alfa Elektro Sp. z o.o.".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76187 ofert pracy. Sprawdź!