Projektant Układów Automatyki

AP System Sp. z o.o.

Warszawa

2016-11-04

AP System Sp. z o.o. – Integrator Systemów Sterowania poszukuje Inżyniera na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska pracy:

- tworzenie dokumentacji projektowej

- projektowanie układów automatyki

- przygotowywanie specyfikacji projektowej

- nadzór nad budową szaf sterowania wg dokumentacji

- uruchomienia systemów układów sterowania na obiektach

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (kierunek Elektryka, Automatyka lub pokrewne)

- umiejętność samodzielnej realizacji zadań oraz współpracy z zespołem projektowym

- mile widziana znajomość środowiska Eplan

- prawo jazdy kat. B

- minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- umowę o pracę

- pakiet dodatkowego ubezpieczenia na życie

- możliwość pracy przy zaawansowanych technicznie projektach

- korzystne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99626 ofert pracy. Sprawdź!