Automatyk Utrzymania Ruchu

Talent Partners

Tychy

2016-11-28

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko

Nr ref. AUR3/32/16

Miejsce pracy: Tychy

Najważniejsze obowiązki:

  • bieżące i prewencyjne utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń,
  • zapewnienie prawidłowości działania linii produkcyjnych pod względem automatyki i elektryki,
  • nadzór nad częściami automatyki maszyn i urządzeń linii produkcyjnych, zamawianie części,
  • udział w okresowych przeglądach maszyn i urządzeń, ich konserwacja, modernizacja,
  • analiza awarii i wprowadzanie ulepszeń.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne z zakresu automatyki, elektroniki lub pokrewne,
  • min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość i umiejętność diagnozowania/programowania sterowników klasy Siemens (S7),
  • doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych Kuka,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • umiejętność odnajdowania przyczyn zaistniałych problemów,
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dużej, renomowanej i rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV
wraz z numerem referencyjnym oferty na adres:

Zapraszamy również do zarejestrowania się w bazie danych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102219 ofert pracy. Sprawdź!