Spawacz MIG/MAG

Aiut sp. z o.o.

Gliwice

2016-09-14

Firma AIUT Sp. z o.o. w Gliwicach, zajmująca się projektowaniem i realizacją systemów automatyki przemysłowej poszukuje pracowników na następujące stanowisko:

Spawcz MIG/MAG
Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac ślusarskich
  • Montaż konstrukcji zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Pomiar wykonywanych konstrukcji
  • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego spawarek

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność spawania MIG/MAG
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami mierniczymi
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Dyspozycyjność
  • Dokładność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Możliwość zdobycia cennych umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76573 ofert pracy. Sprawdź!