Elektryk / Elektromonter w miejscosci Brema

Sepona Personal GmbH Leipzig

Bremen

2016-11-09

Firma Sepona GmbH poszukuje

ELEKTROMONTERÓW

chętnych do pracy na terenie Niemiec

Oferujemy:

  • od 10,35€ Brutto/h plus diety za przepracowany dzień
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Punktualne wynagrodzenie
  •  możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
  • Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony,

na warunkach niemieckich

  • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne *również dla rodziny
  • Pomoc przy zgłoszeniu do niemieckiej kasy chorych
  • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym
  • opiekę polskojęzycznego konsultanta
  • pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

OBOWIĄZKI

  • wykonywanie nowych instalacji elektrycznych,tras kablowych, montaż kabli, okablowywanie szaf rozdzielczych, podłączanie włączników i gniazdek

WYMAGANIA

  • udokumentowane wykształcenie i doświadczenie na w/w stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • aktualne uprawnienia SEP
  • gotowość wyjazdu do Niemiec
  • punktualność i sumienność
  • dyspozycyjność
  • własny samochód mile widzieny

Osoby posiadające doświadczenie w pracy prosimy o kontakt pod numerem tel.+49-341 22 45 88 30 (mówimy po polsku)

lub mailowo na adres APLIKUJ