ELEKTRYKÓW OD ZARAZ POSZUKUJEMY

smartjobs personaldienstleistungen GmbH

Niemcy

2016-12-03

Niemiecka firma smartjobs personaldienstleistungen GmbH zatrudni pracowników z znajomością języka niemieckiego

  Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i CV na nasz adres email

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

Nasi pracownicy wykonują prace na terenie Niemiec , dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu.

Wymagania:

Umiejętność w pracy w zespole ,

niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac,

gotowość do pracy na wyjazdach służbowych,

umiejętności i kompetencje zawodowe.

Znajomość języka Niemieckiego

Oferujemy:

Wysokie stawki godzinowe

Dietę za przepracowany dzień w wysokości do 45€ Netto

Dodatki za przepracowane nadgodziny i święta

Umowa o prace na czas nieokreślony

Place i ubezpieczenia społeczne na warunkach niemieckich

Wypłacanie diet w trybie tygodniowym

Konsultanta polskojęzycznego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i CV

Im Spürkergarten 38

50374 Erftstadt

Tel. 0049 2235 9861713

Fax 0049 2235 9861720

Kontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami