MONTER OCIEPLEŃ

Job Innovation Sp. z o.o.

Sallanches

2016-10-28

Job Innovation Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski i zza granicy.

Job Innovation Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana  do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10332.

Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Sallanches / Francja
Nr referencyjny: FR-IZO-2016

Obowiązki:

- ocieplanie budynków płytami styropianowymi ( domy, bloki )

- ustawianie rusztowań

- tynkowanie, malowanie fasad

- drobne prace wykończeniowe

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- mile widziana znajomość języka francuskiego

- umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

- brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na wysokości powyżej 3 m

- dokładność, rzetelność

- chęć do pracy

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony ( pierwsza umowa na miesiąc z możliwością przedłużenia ) zgodne z przepisami francuskiego Kodeksu Pracy

- dobre warunki pracy i płacy

- zakwaterowanie

- zwrot kosztów wyjazdu do pracy

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać poprzez APLIKUJ.

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dn. 28.09.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133, Poz. 883 ze zm.)

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!