Menedżer ds. Zaopatrzenia i Logistyki

AERO-GSE Sp. z o.o.

Kraków

2016-09-15

Jesteśmy jednym z aktywnych graczy na rynku z branży GSE (Ground Support Equipment - naziemna obsługa statków powietrznych). Wśród naszych klientów znajdują się zarówno firmy z terytorium Europy, jak i Azji. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

Menedżera ds. Zaopatrzenia i Logistyki

Zakres obowiązków:
• Udział w opracowaniu planów zakupu towarów, udział w opracowaniu podstawowych strategii (marketingowa, innowacyjna, produkcyjna).
• Monitoring rynku wewnętrznego i zewnętrznego w celu poszukiwania dostawców towarów i usług na optymalnych warunkach.
• Reprezentowanie interesów przedsiębiorstwa w kontaktach z istniejącymi, potencjalnymi dostawcami i producentami.
• Składanie zamówień producentom (dostawcom) na produkcję i (lub) dostawę towarów, przygotowanie i sporządzenie kontraktów na dostawę, specyfikacji, optymalizację warunków dostawy i płatności, zobowiązań gwarancyjnych producentów i dostawców towarów.
• Zabezpieczenie pełnego cyklu logistyki towarów, kupowanych i dostarczanych przez przedsiębiorstwo użytkownikowi ostatecznemu.

Od kandydatów wymagamy:
• Wykształcenia wyższego – preferowane ekonomiczne lub techniczne.
• Popartego sukcesami doświadczenia zawodowego w zakresie logistyki międzynarodowej (w tym sprawy celne), oraz zaopatrzenia w zakresie sprzedaży środków produkcji, maszyn, urządzeń.
• Doświadczenia w realizacji projektów długoterminowych (Project management).
• Umiejętności wykorzystania MsProject, MsExcel, MsOutlook, PowerPoint.
• Doświadczenia w prowadzeniu negocjacji handlowych, przygotowywania i realizacji kontraktów.
• Dobrej znajomość języka angielskiego, w tym technicznego.
• Prawa jazdy kat. B.
• Dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów zagranicznych.

Oferujemy:
• Umowę o pracę na pełen etat.
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań.
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów w dynamicznie działającej, międzynarodowej firmie.

Prosimy o nadsyłanie CV zawierające klauzulę o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76572 ofert pracy. Sprawdź!