Kupiec z j. niemieckim lub j. francuskim

CEE Experts

Łódź

2016-11-23

EE Experts Uszyński Sp. j.

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach średniego i wyższego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach Sprzedaży i Marketingu, HR, Produkcji, Zakupów oraz BPO. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży. Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży SSC/BPO poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kupiec z językiem niemieckim

Zadania:

- Kontrola realizacji złożonych zamówień

- Optymalizacja procesów w departamencie

- Komunikacja z wewnętrznym działem zakupów

- Kontakt telefoniczny z dostawcami

- Koordynacja działań logistycznych

- praca w systemie SAP

Oczekiwania:

- Doświadczenie w branży SSC/BPO

- Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego lub j. francuskiego (B2/C1)

- Dobra znajomość języka angielskiego (B2)

- Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

- Komunikatywność

- Elastyczność (praca również w niepełnym wymiarze godzin)

- Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Umowę o pracę/zlecenie (dla studentów)

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Szkolenia

- Pakiet dodatkowych benefitów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez CEE Experts z siedzibą w Warszawie.