Młodszy księgowy ze znajomością języków europejskich

CEE Experts

Łódź

2016-11-23

CEE Experts Uszyński Sp. j.

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach średniego i wyższego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach Sprzedaży i Marketingu, HR, Produkcji, Zakupów oraz BPO. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Obecnie dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży BPO poszukujemy osób na stanowisko:

Księgowy ze znajomością języków europejskich

Opis stanowiska:

 Kompleksowa obsługa zamówień
 Uzupełnianie, wystawianie oraz księgowanie faktur
 Kontrola terminów płatności
 Stały kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami
 Wsparcie w obiegu dokumentacji wewnątrz działu
 Administracja baz danych, tworzenie raportów

Wymagania:

 Minimum roczne doświadczenie w obszarze finansów oraz księgowości
 Bardzo dobra znajomość jednego z następujących języków: niemiecki, francuski, norweski, fiński, duński, niderlandzki, szwedzki, czeski, włoski, portugalski
 Dobra znajomość języka angielskiego
 Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

 Atrakcyjne warunki zatrudnienia
 Pracę w międzynarodowym dynamicznym środowisku
 Możliwość dofinansowania studiów podyplomowych, MBA;
 Udział w rozmaitych programach szkoleniowych (tj. ACCA)
 Możliwości rozwoju w strukturach firmy
 Pakiet benefitów dodatkowych
 Umowę o pracę
 Możliwość elastycznych godzin pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez CEE Experts z siedzibą w Warszawie."