Hydraulik - Instalacje Sanitarne, Grzewcze, Klimatyzacyjne

GD Profesja SC

różne lokalizacje

2016-11-03

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym klientem jest niemiecka firma zajmująca się montażem i serwisem przemysłowych i budowlanych instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych

Miejsce: Niemcy, różne lokalizacje

Nr referencyjny: HYDR/DE

OBOWIĄZKI:

  • Montaż instalacji CO, CWU, kanalizacji (stal, miedź, PCV, stal nierdzewna, odlew)
  • Zgodna z projektem instalacja urządzeń w łazienkach (wanny, brodziki, umywalki, WC, grzejniki)
  • Montaż instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe: instalacje CO, CWU, kanalizacja, wentylacja, klimatyzacja
  • Biały montaż, bieżące naprawy serwisowe, praca z rysunkiem technicznym
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

OFERTA:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach
  • ubezpieczenie i gwarancja odprowadzania składek w Niemczech
  • wsparcie w załatwieniu formalności
  • wynagrodzenie i dieta uzależnione od wykształcenia i doświadczenia (stawka godzinowa od 12,80 € brutto + 7,00-7,50€/h netto diety)

CV w j. niemieckim wraz z numerem referencyjnym HYDR/DE proszę o przesłanie na adres APLIKUJ