Elektromechanik utrzymania ruchu w zakładzie przemysłowym z branży Automotive

Teknia Kalisz Sp. z o.o.

Popówek

2016-09-22

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń technicznych znajdujących się na terenie zakładu;
  • Wykonywanie precyzyjnych przeglądów maszyn i urządzeń oraz ich bieżąca konserwacja;
  • Usuwanie awarii i usterek maszyn i urządzeń;
  • Wprowadzanie modyfikacji i usprawnień do parku maszynowego;
  • Uruchamianie nowych maszyn i urządzeń;
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi;

 WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe w zakresie elektryki i mechaniki (elektromechanik);
  • Podstawowa znajomość automatyki, pneumatyki i hydrauliki;
  • Znajomość podstawy konstrukcji oraz technologii montażu maszyn i urządzeń;
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność lokalizacji i naprawianie awarii produkcyjnych;
  • Umiejętność czytania schematów technicznych;
  • Uprawnienia SEP do 1kV;

 INFORMACJE DODATKOWE:

  • Doświadczenia w pracy w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym – będzie dodatkowym atutem;
  • Zapraszam do współpracy absolwentów szkół zawdowych i technicznych;

 OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Przejrzyste zasady wynagrodzenia;
  • Pracę w międzynarodowej, finansowo zrównoważonej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Dojazd do pracy autobusem firmowym;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego i awansu;
  • Szkolenia wewnętrzne dotyczące parku maszynowego;
  • Podwyższenie kwalifikacji z zakresu obsługi maszyn oraz uprawnień specjalistycznych;
  • Możliwość wykorzystywania własnych pomysłów i kreatywności;
  • Pracę w dynamicznym i młodym zespole;
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102315 ofert pracy. Sprawdź!