Operatorka Tłoczni Płyt Winylowych

GM Records

Warszawa

2016-11-28

GM Records to leader w branży multimedialnej.
Głównym profilem działalności firmy jest tłoczenie nośników optycznych. Jesteśmy też jedyną w Polsce tłocznią płyt winylowych. Zajmujemy się kompleksową realizacją usług związanych z produkowanymi nośnikami m.in. projektowaniem okładek, nadrukami na płytach, konfekcjonowaniem. W portfolio naszych usług jest również premastering i authoring płyt, które realizowane są we własnym studiu authoringowo-dźwiękowym.

Obecnie poszukujemy pracownicy na stanowisko:

Operatorki Tłoczni Płyt Winylowych

Wymagane kompetencje:
- wykształcenie – mile widziane zawodowe techniczne
- obsługa komputera
- umiejętności pracownik nabywa podczas szkolenia wewnętrznego
- dokładność, sumienność
- dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zakres obowiązków:
- obsługa pras tłoczących i urządzeń peryferyjnych

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- praca od zaraz

Osoby spełniające ww. wymagania oraz zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!