Operator wózka widłowego - Dąbrowa Górnicza

Power Jobs Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

2016-11-25

Dla naszego Klienta, dużego przedsiębiorstwa logistycznego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

LOKALIZACJA: Dąbrowa Górnicza

RODZAJ PRACY: Praca Tymczasowa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

* załadunek i rozładunek oraz transport towarów przy użyciu wózka widłowego

praca na magazynie

OCZEKIWANIA:

* uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózka widłowego wysokiego składowania

* gotowość do pracy na 3 zmiany

* wykształcenie min. zawodowe

* dokładność i sumienność

OFERUJEMY:

* umowę o pracę

* stawkę miesięczną plus premie i dodatki

* pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102806 ofert pracy. Sprawdź!