Pracownik ds. rejestracji badań

Geneva Trust Polska Sp. z o.o

Gdańsk

2016-10-08

Geneva Trust Polska Sp. z o.o specjalizuje się w mobilnej diagnostyce raka piersi. Organizujemy profilaktyczne badania mammograficzne dla kobiet na terenie Polski w ramach programu NFZ.
Obecnie szukamy osób do działu Call Center.

Wymagania:
Poszukujemy osób komunikatywnych, o wysokiej kulturze osobistej, którzy potrafią pracować w zespole. Kandydaci powinni mieć dobrą dykcję, dobrze radzić sobie ze stresem, posiadać umiejętność pracy w zgodzie z wyznaczonymi standardami. Istotnym jest dobra organizacja pracy, a także umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych.

Obowiązki:
•    telefoniczna rejestracja pacjentek na badania,
•    obsługa programu System Zarządzania Badaniami
•    praca z systemami NFZ (SIMP i EWUŚ)
•    obsługa połączeń przychodzących,
•    obsługa połączeń wychodzących,
•    aktualizacja firmowej bazy.

Oferujemy:
•    elastyczny grafik (od pon-pt, podział na dwie zmiany 8:00-14:00 oraz 14:00-20:00, w sobotę 9:00-15:00),
•    wynagrodzenie za pracę od poniedziałku do piątku -12 zł/h, w soboty stawka 15 zł/h brutto,
•    atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników pracy,
•    zatrudnienie w formie umowy zlecenia/ umowy o pracę,
•    szkolenie,
•    pracę w młodym, sympatycznym zespole.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji na adres e-mail.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
W swojej aplikacji proszę dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102815 ofert pracy. Sprawdź!