Inżynier Elektryk

Aiut sp. z o.o.

Gliwice

2016-09-14

Firma Aiut Sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach, od ponad dwudziestu lat realizuje innowacyjne projekty w obszarze automatyki, robotyki, telemetrii i systemów informatycznych dla przemysłu motoryzacyjnego, paliwowego, materiałów budowlanych, energetycznego i hutniczego w kraju oraz za granicą.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Główne zadania:
• realizowanie zadań projektowych zgodnie ze sztuką inżynierską
• wykonywanie prac związanych z przygotowaniem założeń projektowych
• obsługa Eplan’a, AUTOCAD’a
• wykonywanie projektów elektrycznych
• zarządzanie realizacją powierzonych projektów w zakresie technicznym, a także handlowym
• poznawanie nowych rozwiązań technicznych

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne (o kierunku elektrycznym lub pokrewnym)
• znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
• prawo jazdy kat. B
• gotowość do wyjazdów służbowych
• uprawnienia budowlane do projektowania i prowadzenia prac elektrycznych

Oferujemy:
• pracę w międzynarodowych zespołach, w gronie profesjonalistów
• szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualnie zaprojektowaną ścieżkę kariery
• pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o międzynarodowym zasięgu
• pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia
• stabilne warunki zatrudnienia i elastyczny czas pracy
• komfortowe warunki pracy w nowoczesnym budynku

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o aplikowanie poprzez link:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75346 ofert pracy. Sprawdź!