Pracownik wsparcia produkcji

Aiut sp. z o.o.

Gliwice

2016-11-28

Firma Aiut Sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach, od ponad dwudziestu lat realizuje innowacyjne projekty w obszarze automatyki, robotyki, telemetrii i systemów informatycznych dla przemysłu motoryzacyjnego, paliwowego, materiałów budowlanych, energetycznego i hutniczego w kraju oraz za granicą.

Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:
Proste prace produkcyjne, m.in.:

  • Składanie obudów elektroniki i innych podzespołów
  • Obróbka mechaniczna obudów
  • Prace montażowe elektroniki
  • Test UCT układów elektronicznych

Od Kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności manualnych
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • dyspozycyjności min. 25h tygodniowo (możliwość pracy na różne zmiany i w weekendy)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe (dla chętnych dodatkowe zadania akordowe)
  • elastyczny czas pracy (możliwość ułożenia indywidualnie grafiku)
  • możliwość wykonywania pracy poza siedzibą firmy
  • pracę w młodym zespole
  • stabilną i długofalową współpracę
  • szkolenia wymagane do pracy na stanowisku pracownika produkcji

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez link:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99270 ofert pracy. Sprawdź!