ELEKTROMONTER - MONTER MASZYN

Fabryka Maszyn Pakujących „PABLO” sp. z o.o.

Kielce

2016-11-29

Miejsce pracy: Podzamcze Piekoszowskie k./Kielc

Obowiązki:

- montaż układów zasilania i sterowania produkowanych maszyn i urządzeń,

 - wykonywanie instalacji elektrycznej szaf i rozdzielni

- uruchamianie maszyn, kontrola ich działania

Wymagania:

- umiejętność konstruktywnego myślenia,

- umiejętność czytania schematów elektrycznych,

- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

- umiejętność pracy w zespole

- wykształcenie techniczne,

- dyspozycyjność,

- uprawnienia SEP do 1 kV,

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Stabilne warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99535 ofert pracy. Sprawdź!