Młodszy specjalista ds. satysfakcji klienta - j. niemiecki

CEE Experts

Warszawa

2016-09-14

Do naszych zespołów obsługi klienta, poszukujemy zmotywowanych osób chcących rozwijać swoją karierę w międzynarodwej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Polskim i zagranicznym.

Obowiązki:
- Sprawdzanie satysfakcji klienta z jakości prowadzonej obsługi;
- Kontakt z działami serwisowymi;
- Informowanie klienta o statusie realizacji zgłoszenia;
- Nadzór nad terminową realizacją zgłoszeń;

Wymagania:
- Dobra znajomość języka angielskiego;
- Dobra znajomość języka niemieckiego;
- Dobre zdolności komunikacyjne;
- Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
- Podstawowa wiedza z zakresu IT lub zainteresowanie nowymi technologiami;
- Gotowość do pracy zmianowej;

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę dla międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku Polskimi i zagranicznym;
- Możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju i awansu w wewnętrznych strukturach firmy;
- Stały kontakt z językiem obcym;
- Praca w międzynarodowym zespole specjalistów;
- Pracę zmianową z elastycznym grafikiem;
- Bogaty pakiet socjalny;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie wysyłając CV,

Oferta jest nieaktualna