Agent nieruchomości / Pośrednik w obrocie nieruchomościami

RE/MAX Polska

Żywiec

2016-11-27

Chcesz zmienić zawód? Szukasz nowych wyzwań?

Dołącz do nas!

Zostań niezależnym agentem nieruchomości działającym pod szyldem RE/MAX.

Poszukujemy zarówno pośredników i agentów z doświadczeniem, jak również osób planujących rozpoczęcie nowej kariery. Praca w wybranym biurze na terenie Polski.

Miejsce pracy: Żywiec - Biuro: RE/MAX Premium Żywiec

Obowiązki:

Nasi agenci prowadzą swój własny biznes oparty na działalności gospodarczej w ramach sprawdzonego systemu oraz wysoce motywacyjnego prowizyjnego systemu wynagrodzenia, który jest uzależniony od własnego zaangażowania i liczby przeprowadzonych transakcji.

Wymagania:
  • pozytywne nastawienie do życia, entuzjazm i pasja
  • profesjonalizm w działaniu i wysoka kultura osobista
  • wysoki poziom etyki zawodowej
  • ambicja
  • umiejętność bardzo dobrej organizacja pracy własnej i samodzielność
  • umiejętności negocjacyjne, komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne
  • gotowość do podwyższania własnych kwalifikacji
  • dyspozycyjność
  • obsługa komputera, prawo jazdy

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży lub w handlu, sprzedaży, marketingu.
  • język angielski lub inny język obcy.

Oferujemy:
  • Działalność w ramach międzynarodowej sieci agencji nieruchomości - numer 1 na świecie.
  • Zaawansowane, wielostopniowe szkolenia specjalistyczne, włącznie z dwutygodniowym szkoleniem wstępnym dla każdego nowego agenta. Największa na świecie baza szkoleń online.
  • Bardzo atrakcyjny i konkurencyjny system wynagrodzenia: do 80% przychodu z transakcji.
  • Lokalne i międzynarodowe zjazdy/konferencje.
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii wspierających profesjonalną sprzedaż.
  • Globalny system MLS. System międzynarodowych poleceń klientów.
  • Atrakcyjna ścieżka kariery - wielu obecnych franczyzobiorców rozpoczynało współpracę z siecią RE/MAX jako agent nieruchomości.

Żywiec
ul. Kopernika 27 B, 34-300 Żywiec
www.remax-polska.pl/premium

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100219 ofert pracy. Sprawdź!