Senior Java Developer

NBCR Sp. z o.o.

Wrocław

2016-12-29

NBCR to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć, jako rzetelny partner.
Obecnie dla Naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: NBCR/KG/01/2017/C/SJD

Obowiązki

Starszy Programista Java będzie zajmował się projektowaniem i wyznaczaniem kierunków implementacji
w realizowanych aplikacjach oraz tworzeniem architektury rozwiązań w oparciu o platformę Java EE/Spring

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie programistyczne (min. 3 lata)

  • Znajomość technologii: Java EE lub/i Spring, Hibernate, Maven

  • Znajomość baz danych: np. Oracle, MongoDB, PostgreSQL, MySQL

  • Znajomość: testów jednostkowych, refaktoringu, wzorców projektowych)

  • Doświadczenie w utrzymaniu/monitorowaniu wdrożonych aplikacji

  • Znajomość OOP, Rest, Api

 Oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta

  • Umowa o pracę lub kontrakt (do wyboru)

  •  Pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Udział w realizacji ciekawych projektów dla różnych branż

  • Elastyczne godziny pracy

  • Szkolenia wewnętrzne (zarówno językowe jak i techniczne)

  • Finansowanie certyfikacji zawodowych

  • Pakiet benefitów

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysłania swojego CV.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych
(tekst jedn.: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NBCR Sp. z o.o. w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu.
Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Dane osobowe kandydata mogą być udostępniane klientom NBCR Sp. z  o. o.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 81591 ofert pracy. Sprawdź!