Specjalista ds. testów

NBCR Sp. z o.o.

Gdańsk

2016-11-15

NBCR to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć, jako rzetelny partner.
Obecnie dla Naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: NBCR/KG/11/2016/O/TA

Obowiązki

  • Projektowanie i wykonywanie testów automatycznych (w języku Python)
  • Czytanie logów i dokumentacji
  • Ścisła współpraca z działem programistów

Wymagania

  • Umiejętność zw. automatyzacją testów
  • Umiejętność czytania logów
  • Umiejętność programowania (Python)
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Scrum
  • Znajomość: XML+XSD, JSON
  • Bardzo dobry język angielski
  • Mile widziane: ISTQB Foundation Level C#, platforma .NET

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • Umowa o pracę lub kontrakt (do wyboru)
  • Praca na pełen etat
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Kartę MultiSport.
  • Kursy językowe
  • Kursy, szkolenia, studia podyplomowe (branżowe).
  • Elastyczne godziny pracy
  • Okolicznościowe imprezy integracyjne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • I wiele więcej :)

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysłania swojego CV.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych
(tekst jedn.: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NBCR Sp. z o.o. w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu.
Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Dane osobowe kandydata mogą być udostępniane klientom NBCR Sp. z  o. o.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99340 ofert pracy. Sprawdź!