Operator obrabiarek CNC

WEKTOR Marek Gąsiorowski

Głosków

2016-10-17

05-503 Głosków, mazowieckie

Wektor

Opis stanowiska pracy

• Obsługa maszyn CNC ( frezarka lub tokarka )
• Wprowadzanie prostych programów i danych na maszyny CNC
• Pomiary kontrolne materiałów i wyrobów w trakcie i po obróbce .
• Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe, techniczne
• Znajomość rysunku technicznego
• Podstawowe doświadczenie w pracy przy obróbce skrawaniem - frezarki , tokarki

Mile widziane:

• Umiejętność pracy w zespole
• Solidność i odpowiedzialność za powierzone zadania
• Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma produkcyjna zajmująca się obróbką metali oraz produkcja prototypów maszyn.

  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Rodzaj umowy: Na okres próbny
  • Min. doświadczenie: mniej niż 1 rok
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe
  • Przedział wynagrodzenia: 3.000,00 zł - 4.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102829 ofert pracy. Sprawdź!