Młodszy specjalista, back office - j. niemiecki, szwedzki, włoski, francuski

CEE Experts

Warszawa

2016-09-14

CEE Experts, najlepsze oferty pracy z j. obcymi. Prowadzimy rekrutacje na stanowiska w dużych międzynarodowych firmach w działach: Obsługi klienta, Helpdesk, księgowości, administracji, mediów i marketingu. Stanowiska specjalistów i młodszych specjalistów.

Opis stanowiska:

- obsługa administracyjna procesów księgowych;
- księgowanie faktur przychodzących / wychodzących;
- uzgadnianie sald;
- tworzenie kont danych dostawców / klientów;
- korespondencja elektroniczna z dostawcami / klientami
- tworzenie raportów;

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
- Bardzo dobra znajomość jednego z języków: niemiecki, szwedzki, włoski, francuski;
- Znajomość obsługi programu MS Excel
- Dobre umiejętności komunikacyjne;
- Zdolność do analitycznego myślenia;

Mile widziane:
- Wykształcenie kierunkowe z zakresy ekonomii, finansów, księgowości;
- Doświadczenie w obsłudze programów księgowych (SAP);
- Doświadczenie na stanowiskach w działach AP / AR / GL;

Oferujemy:
- Ciekawą pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole specjalistów;
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę dla jednego z światowych liderów wspierających branżę finansową;
- Możliwość zdobycia doświadczenia, awansu i rozwoju w strukturach firmy;
- Pakiet szkoleń przygotowujących do pracy;
- Atrakcyjne konkurencyjne wynagrodzenie;
- Pracę w młodym dynamicznym zespole w atmosferze wspierającej rozwój zawodowy;
- Pakiet benefitów;

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76571 ofert pracy. Sprawdź!